Tylko dziś możemy kupić kilogram żółtego sera za 10 zł. Dyskont kusi też weekendowymi promocjami na olej i filety z piersi kurczaka. Warto też w korzystnych cenach kupić warzywa i owoce.
Tłumaczenia w kontekście hasła "kosztuje 18" z polskiego na angielski od Reverso Context: Są też bilety rodzinne dla grup maksymalnie 5 osobowych (bilet rodzinny kosztuje 18 złotych).
Pomocy jak to policzyć ile trzeba zapłacić za 0,3kg sera kyórego kilogram kosztuje 28,50 i drugie zadanie jeden kilogram cukierkówkosztuje21,40 Ile trzeba zapłacić za35 dag tych cukierków pomocy to na jutro. Question from @Polska20966 - Szkoła podstawowa - Matematyka
Kilogramowy bochenek chleba kosztuje 7 zł, bułka 0,75 zł. Za 10 jajek zapłacimy 12 zł, litr mleka kosztuje 5 zł, masło (200 g) 19 zł, margaryna (450 g) 10 zł. Kilogram mąki to wydatek 2 zł, cukru 3 zł, litr oleju słonecznikowego 6,50 zł. Stosunkowo tanie jest mięso wieprzowe (18 — 23 zł za 1 kg).
10 kilogramów tego sera kosztuje 244 zł. 24,40 : 10= 2,44 . 10 dag tego sera kosztuje 2,44 zł. Kiedy mnożymy liczbę dziesiętną przez 10 ,przesuwamy przecinek o jedno miejsce w prawo. Kirdy dzielimy liczbę dziesiętną przez 10, przesuwamy przecinek o jedno miejsce w lewo. Wyjaśnienie:
Kilogram sera kosztuje 26,40.Ola kupiła kawałek sera który waży 0,37.Ile zapłaciła?zapisz z obliczeniami! 2012-12-29 16:25:57 Kilogram sernika kosztuje 26,40 zł. Zosia kupiła kawałek sernika,który ważył 37 dag.Zosia za sernik zapłaciła ? 2011-10-27 18:28:34
ile kosztuje kilo swojskiego sera Sałatka z miętą i serem z Wiżajn 30 dag mieszanki sałat:, endywii rukoli roszponki lodowej (pokrojonej) kilka listków czerwonego radicchio, 25 dag sera z Wiżajn, 40 dag dobrych swojskich
eKs84z. sandra1905 zapytał(a) o 18:21 Kilogram żółtego sera kosztuje 18, 25 zł . ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera? Cenę podaj w przybliżeniu do 1gr . Please ! To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać 1 ocena Najlepsza odp: 100% 0 1 Odpowiedz Najlepsza odpowiedź EKSPERTAnia-23 odpowiedział(a) o 18:23: 22dag = 0,22kg18,25 * 0,22 = 4,015 ~ 4,02złzapłacimy 4zł i 2grosze Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub
kilogram żółtego sera kosztuje 18 25